אירועים

תאריך התחלה:
16/05/2019
תאריך סיום:
שעות פעילות:
מ: 20:00
מיקום:
ארגז החול, נמל תל אביב
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

מופע ענק – זוכות האירוויזיון אן מארי דוד, Loreen וקרולה - שלוש מנצחות אירוויזיון במופע במסגרת אירועי לילה לבן

לראשונה בישראל, שלושת זוכות האירוויזיון הגדולות והאהובות בעולם, מעשורים שונים, על במה אחת! בהפקת מקור מיוחדת ומקורית שמתקיימת בנמל תל אביב.


מופע מרהיב ומושקע בשילוב 6 רקדנים, הרכב דראג ישראלי ועוד. ערב נוסטלגי ייחודי ומרגש לכל אוהבי תחרות האירוויזיון ולמי שגדל עליה.
במופע המחווה יופיעו -


אן מארי דויד - הגברת הראשונה של האירוויזיון, הידועה בקשר המיוחד שלה לישראל, זוכת אירוויזיון לוקסמבורג ב1973 ואף ייצגה את צרפת בישראל באירוויזיון 1979.


Loreen - הזמרת השבדית שכבשה בסערה את תחרות האירוויזיון עם השיר "אופוריה" שהפך להיות להיט ענק בכל רחבי אירופה ונחשב לשיר האהוב ביותר על ידי חובבי התחרות בכל העולם


וגם קרולה - אהובת אירופה שגברה על אורנה דץ באירוויזיון 1991 וזכתה מקום ראשון.


הערב יהיה פתוח לקהל הרחב ללא תשלום וינחו אותו שתי דמויות שמזוהות ומחוברות לקהילת האירוויזיון העולמית - הזמרת אורנה דץ ואלון אמיר מחבר הספר "שלוש דקות של נצח".


אורנה דץ ייצגה את ישראל בתחרות האירוויזיון בשנת 1991 עם בן זוגה לצמד משה דץ עם השיר "כאן". השיר הגיע למקום השלישי. במופע תבצע דץ גם את השירים האהובים "אבניבי" ו"הללויה" וגם שיר משותף בעברית עם קרולה.

במהלך המופע תוענק תעודת הוקרה לנורית הירש, כלת פרס ישראל, שהלחינה את השיר הראשון שייצג את ישראל באירוויזיון "אי שם" (בביצוע אילנית) וגם את השיר הראשון שזכה באירוויזיון (אבניבי) בביצוע יזהר כהן.

בהמשך הערב על עמדת ה -DJ תהיה מיכל אמדורסקי שתרקיד את הנוכחים עד השעות הקטנות של הלילה.


עם סיום המופע יוקרן חצי הגמר על מסך ענק להנאת באי הנמל. לאחר סיום השידור - לקראת חצות - מסיבת ריקודים לקהל עם להיטי אירוויזיון ענקיים.

 

*מומלץ להגיע לאירוע בתחבורה ציבורית
אין כניסה למתחם האירוע עם דברי זכוכית, אלכוהול , כלי נשק קרים או כל דבר אשר יכול לשמש ככלי נשק קר, בעלי חיים, אופנים, סוללות טעינה של אופנים, עגלות, רולרים, וסקייטבורדים (וכל סוג אחר של כלי תחבורה).