אירועים

תאריך התחלה:
19/12/2018
תאריך סיום:
06/03/2019
שעות פעילות:
במהלך דצמבר- מרץ | מידי ימי רביעי בשעה 20:30
מיקום:
בבתי עסק נבחרים בנמל תל אביב
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

סדרת הרצאות בכניסה חופשית "נפגשים" חודשים דצמבר עד מרץ

סדרת ההרצאות "נפגשים" בנמל תל אביב ממשיכה ומעירה לכם את החורף !

סדרת הרצאות פתוחות לקהל הרחב עם מובילי דעה בתחומי אקטואליה, תקשורת, בריאות, אופנה, עיצוב ולייף סטייל יתקיימו במגוון בתי עסק במתחם הנמל.בין המרצים: זיו קורן, אריק זאבי, אירה דולפין, דניאל חסון, נטע ריבקין, רותי רוסו פיליס גלזר ועודבמהלך דצמבר- מרץ, מידי ימי רביעי בשעה 20:30, בבתי עסק נבחרים בנמל תל אביב

הכניסה חופשית !


חברת "אתרים" המנהלת את נמל תל אביב מקיימת בשיתוף בתי עסק נבחרים במתחם הנמל סדרת הרצאות מגוונות ומעשירות בנושאי אקטואליה, בריאות, אופנה, עיצוב ולייף סטייל ועוד .
את ההרצאות יעבירו אנשי עיתונות וטלוויזיה ומובילי דעה בישראל , בהם , אריק זאבי, פיליס גלזר ועוד רבים.
ההרצאות יתקיימו במהלך דצמבר- ינואר ,אחת לשבוע, בימי רביעי, בשעה 20:30 בערב, בבתי קפה, בתי מסחר, גלריות ומסעדות בנמל תל אביב .
כל ההרצאות פתוחות לקהל הרחב, ללא תשלום, מספר המקומות מוגבל ועל בסיס מקום פנוי בלבד. משך ההרצאה כשעה.

להלן לו"ז ההרצאות לחודשים דצמבר והלאה:

20.2.19 הגרוב הישראלי במחווה לשלמה ארצי
ג'פניקה, מבנה 27, צפון נמל תל-אביב
הרכב הגרוב הישראלי במופע מקפיץ ומרגש עם כל שירי שלמה ארצי האהובים והזכורים לנו מאז ומתמיד, בשיתוף הקהל. מופע אינטימי מרגש וישראלי.27.2.19 פיליס גלזר "10 מפתחות לחיים בריאים וטעימים יותר"
מיקום: סקיי ג'אמפ -ביתן 19, יריד המזרח- נמל תל- אביב
– פיליס , עיתונאית, סופרת ושפית שנחשבת לכוהנת הבריאות הבריא בארץ ודמות מוכרת ואהודה בקרב מאות ואלפי נשים וגברים בישראל בנושא מזון, בריאות ויופי דרך האוכל. כיום היא מקיימת הרצאות וסדנאות בישול ייחודיות טבעוניות וצמחוניות במטבחה האישי, ב"סטודיו לבישול" בת"א ובכל הארץ. בעלת תור קבוע במגזין "מנטה" וכתבותיה מופיעות גם בכתבי-עת בחו"ל. פיליס השיקה לאחרונה מוצר ראשון בסדרת מוצרי טיפוח פרי פיתוחה, ותדבר בהרצאה על המפתחות לחיים בריאים וטעימים יותר.


6.3.19 נטע ריבקין – לנצח את עצמך
אדידס, האנגר 9, נמל תל-אביב
נטע, המתעמלת האומנותית המעוטרת ביותר של ישראל בכל הזמנים.
ייצגה את ישראל 3 פעמים במשחקים האולימפיים, הישג היסטורי שהיא חולקת רק עם עוד 2 מתעמלות אומנותיות בעולם בכל הזמנים.השתתפה באולימפיאדת בייג'ינג 2008,באולימפיאדת לונדון 2012 ובאולימפיאדת ריו 2016 בה הובילה את משלחת ישראל עם כניסתה לאצטדיון האולימפי כנושאת הדגל.
בהרצאה נטע ריבקין מספרת בגילוי לב על ההתמודדות עם לחצים ומתחים לאורך שנים רבות בדרך לפיסגה העולמית.
היא חושפת את המשטר הנוקשה בחייה של ספורטאית אולימפית, באחד מענפי הספורט התובעניים ביותר.
מספרת על רגעים קשים של בדידות, על התמודדות עם משברים ועל הוויתורים הרבים שעשתה כדי להגיע אל הפסגה. על המוטיבציה והכוח להמשיך קדימה למרות הכל, לטובת דבר אחד – הגשמת החלום האולימפי.
הרצאת חובה לכל מי שיש חלום בליבו.