אירועים

תאריך התחלה:
12/11/2019
תאריך סיום:
שעות פעילות:
בשעה 21:45
מיקום:
בהאנגר 11 בנמל תל אביב
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

ספיירו ג'יירה מגיעה לישראל להופעה אחת בלבד בהאנגר 11, 12.11.19 ב 21:45

להקת הג'אז פיוז'ן האמריקאית מגיעה להאנגר 11:
SPYRO GYRA


 

ספיירו ג'יירה מגיעה לישראל להופעה אחת בלבד בהאנגר 11, במסגרת מסע ההופעות שלה ותציג את האלבום החדש היוצא לאור בימים אלו לצד הלהיטים שהפכו את החבורה האמריקאית לאחת מהתופעות הייחודיות בעולם הג'אז והפיוז'ן.


בשורה לחובבי הג'אז והפיוז'ן: להקת ספיירו ג'יירה (Spyro Gyra) האמריקאית מגיעה להופעה מיוחדת בהאנגר 11 בנמל תל אביב ולראשונה תבקר בישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי שלה הפעם מדובר בהופעה שלא במסגרת פסטיבל ג'אז, שתשלב קטעים מהאלבום החדש Vinyl Tap, לצד כל הלהיטים שלהם.

קטעי נגינה של 'ספיירו ג'ירה' הפכו מוכרים בישראל כאשר נבחרו כפתיח של תכניות רדיו מובילות כמו 'צבע הכסף' ברשת ב': https://tinyurl.com/yysofn8m ו'זה מגיע לכם' עם גילי תמיר בכאן רשת ב' ועוד. לספיירו ג'יירה קיים ביצוע בסגנון לטיני מיוחד שלכתיבתו שותף הזמר דיוויד ברוזה Chileno Boys : https://tinyurl.com/y3m5jtet באלבום Aforeign Affair.

ספיירו ג'יירה נוסדה ב 1974 בעיר באפאלו במדינת ניו יורק והיא נחשבת לתופעה יוצאת דופן בזכות השילוב הייחודי בין ג'אז לפיוז'ן והשפעות חובקות עולם, כמו רית'ם & בלוז, פאנק, לטיני ופופ. מי שייסד ומוביל את הלהקה הוא הסקספוניסט ג'יי בקנסטיין מברוקלין, שבהמשך הצטרף אליו גם תום שומן על הקלידים. הלהקה החלה למלא את המועדון המקומי עד שבעלי המקום התעקשו שיחליפו את שמם. ג'יי הגיב באירוניה והציע את השם Spirogyra - זן של אצות ירוקות, הבעלים איית לא נכון את השם ותלה במקום שלט מכובד עם ה-שם Spyro Gyra שמלווה את החבורה עד היום.

המודרני בעולם וממשיכים להפתיע, כשבימים אלו הם משיקים את Vinyl Tap שכבר מעורר ציפייה רבה בקרב המעריצים והמבקרים.


ההופעה תתקיים בהאנגר 11 תל אביב, 12.11.2019 (שלישי), בשעה 21:45

מחירי כרטיסים: 349-199 ₪.


לרכישת כרטיסים:

 https://hangar11.co.il/events/event/spyro-gyra/