אירועים

תאריך התחלה:
27/11/2019
תאריך סיום:
שעות פעילות:
ימים ג' ד' ו' - 11:00-15:00 ימים ה' ושבת - 11:00-17:00
מיקום:
האנגר 21 נמל תל אביב
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר

שבוע האיור בגלריית זהזהזה והכניסה חופשית!

No  Hero  הקולקטיב הוקם לפני שלוש שנים במטרה להציע הדפסים למכירה של שלושת היוצרים: תומר חנוכה, אסף חנוכה וסמי קטן.

כל אחד מהיוצרים עובד באופן עצמאי, למרות שקיימים קשרים משפחתיים ויצרתיים: תומר ואסף אחים תאומים, סמי בן דוד רחוק שלהם. תומר ואסף שיתפו פעולה במספר פרויקטים. סמי ואסף חולקים חלל עבודה בתל אביב. תומר גר בניו יורק. הקולקטיב מקיים אירועיי מכירה אחת לשנה.

אסף חנוכה

אסף חנוכה מסכם 10 שנות עבודה עם 10 עבודות נבחרות מתוך הטור השבועי ״הריאליסט״. במהלך 10 השנים האחרונות אסף מתעד את חייו בטור קומיקס אוטוביוגרפי המתפרסם אחת לשבוע בעיתון ״כלכליסט״. הטור עוסק בנושאים אישיים, משפחתיים ולעתים מתייחס לאקטואליה ופוליטיקה. במהלך התערוכה יהיה ניתן לרכוש את הספר ״הריאליסט״ המאגד את מיטב הטורים מהשנים הראשונות וזכה בפרס האייזנר האמריקאי. בנוסף יוצגו סקיצות והצצה לתהליך העבודה.


תומר חנוכה

תומר חנוכה מפרק ומרכיב מחדש את הבמאי האגדי סטנלי קובריק בסדרת פוסטרים שאייר בהשראת סרטיו. בשנים האחרונות ערך תומר מחקר חזותי בעקבות יצירתו הקולנועית של קובריק. את מסקנות המחקר הוא מציג בסדרת האיורים בעקבות סרטיו. תומר משתמש בקומפוזיציה, צבע וקו כדי לתרגם את המורכבות העלילתית וההצפה הרגשית המאפיינת את חוויית הצפייה. מספר הדפסים מעבודותיו של תומר יוצגו למכירה.

סמי קטן

סמי קטן מסכם מחקר חזותי של שאריות נייר קרוע מתוך שלטי חוצות והפיכתם לאובייקט חדש ובעל משמעות. סמי חיפש השראה במקום בו נייר מסיים את דרכו בעולם, בשלב האחרון לפני שהוא הופך לפסולת: לוח המודעות הקרועות והמרוטשות. הוא חילץ מתוך שאריות הנייר דמויות שהיו שם תמיד וחיכו שמישהו יציל אותן. סמי מאפשר לנו לפגוש מחדש את מה שחלף ונשכח. הדפסים של העבודות יוצגו למכירה בתערוכה.

אומן אורח

הקולקטיב הזמין את המעצב והמאייר חן מכבי להיות אומן אורח ולהשתתף במכירה.

ב27.11 תתקיים הרצאה של אסף חנוכה המסכם עשר שנים של עבודה על טורו השבועי "הריאליסט״ בעיתון כלכליסט
פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו:

 https://www.facebook.com/ZeZeZe-Architecture-Gallery