עסקים

טוקהאוס

פרופיל העסק:

טוקהאוס ביריד המזרח, נמל תל אביב הוא המרכז החדש של סצנת ה"טוק" (TALK), ראשון בסוגו בישראל, במה לכל מה שמעניין, שלא מתבייש להיות חכם ולעורר תיאבון ולא רק לאוכל נהדר, אלא גם לידע, סקרנות וגירויים אינטלקטואליים.

 

 

 

טוקהאוס" פותח לכם עולם חדש של בילוי תרבותי, המשלב תכנית עשירה של הרצאות בפורמטים שונים (סדרות, הרצאות קצרות בסגנון TED, ערבי ראיונות, כנסים, פסטיבלים, ערבי קריאה ועוד), עם מסעדה ובר איכותיים.
המיזם מגיע כמענה להתפתחות הגדולה בתרבות ה"Talk" שכוללת בתוכה את TED, פאצ'ה קוצ'ה, Think and Drink, מדע על הבר, קתדרה, אסכולות, ועוד.

המועדון מיועד לכ-150 איש בישיבה סביב שולחנות ובר ובו במת "טוק" מאובזרת במערכת הגברה ותאורה ייעודית להרצאות ומטבח עם תפריט מדליק של מנות משביעות וקלילות. את האוכל והתפריט יכינו השפיות המוכשרות יהלומה לוי ועינב ברמן שהצטרפו רק לאחרונה למסעדת "רוקח 73" ו"יהלומה בנמל".

בנוסף לאירועי התוכן, יפעל מדי ערב בדק חיצוני מקסים בר-מסעדה בניהולו של גל שור, (הבעלים של האילקה בר). לאחר ההרצאה הקהל מוזמן להמשיך ולבלות במקום. המקום מציע אירועי תוכן והעשרה לארגונים ועסקים בשעות הבוקר והצהריים.
מאחורי המיזם עומדת חברת "גשם תקשורת" של אילן דה פריס ואיילת הראל, שני אנשי טלוויזיה ותוכן בכירים, למעלה משלושים שנה. עיצוב המקום: ניר רן; מיתוג וגרפיקה: יונתן קובארי.
אנחנו מזמינים אתכם ואת המוח שלכם לצאת לבילוי - להגיע מוקדם, להתרווח על הבר או סביב אחד השולחנות, לשתות משהו טוב, לאכול קצת ולתת לראש להיפתח.

 

פייסבוק>>

מייל: talkhousetlv@gmail.com

הזמנת כרטיסים באמצעות אתר go show.
טלפון להזמנות: 03-6133556

כתובת:
ביתן 12 יריד המזרח נמל תל אביב
טלפון:
03-5545500
אתר:
  • שתף עמוד זה
  • צור קשר
מועדון
מועדון לקוחות
אני מסכים לקבלת דואר אלקטרוני מיריד המזרח